Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Straty z powodu strajku lekarzy

Tylko w maju łomżyński szpital wojewódzki stracił z powodu strajku lekarzy ponad milion złotych. O tyle pomniejszoną kwotę w porównaniu do kwietnia wystąpiła dyrekcja szpitala za wykonane świadczenia do NFZ. Było to po 11 dniach strajku. W czerwcu lekarze strajkują już 18 dzień. W przypadku łomżyńskiego szpitala, gdy strajk będzie trwał cały czerwiec, straty mogą być nawet ponad dwukrotnie większe niż w maju. Placówka ma około czterech milionów złotych kontraktu z NFZ.

 Pozostałe szpitale, które w maju strajkowały też wystąpiły do NFZ o mniejsze pieniądze, ale ich straty nie są aż tak wysokie. Wynoszą ponad 200 tysięcy złotych. Chodzi o placówki z Suwałk i Białegostoku. W tej chwili lekarze strajkują w trzech podlaskich szpitalach: w Łomży, Suwałkach i Bielsku Podlaskim.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę