Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zablokowana krajowa „ósemka”

Całkowicie zablokowana jest trasa Białystok - Warszawa. W Mężeninie w okolicy stacji paliw zderzył się opel z busem. Jedna osoba - kobieta, prawdopodobnie kierowca samochodu osobowego, nie żyje. Pięć - w tym dwie ciężko zostały ranne i teraz są w szpitalach w Łomży, Zambrowie i Białymstoku. Policja i prokuratura ustalają przyczyny wypadku.

Kierowcy powinni omijać to miejsce, bo trasa, jak mówią ratownicy, nie będzie szybko odblokowana. Kierowcy samochodów osobowych kierowani są na objazdy przez Rutki, a ciężarówek stoją w korku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę