Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

12 lat więzienia dla mężczyzny, który w Łomży pobił i próbował zgwałcić własną ciotkę.

12 lat powinien spędzić w więzieniu 38-latek z Łomży, który usiłował zgwałcić, a następnie pobił i okradł własną ciotkę- uznał sąd w Lublinie. Do wydarzeń doszło w Łomży na początku grudnia ub.r., jednak Krzysztof K. został zatrzymany na Lubelszczyźnie, gdzie także wszedł w konflikt z prawem i tam toczyła się cała rozprawa.

Krzysztof K. przyznał się, że nocując u Elżbiety P.- siostry swojej matki, najpierw usiłował ją zgwałcić, a następnie pobił i zabrał telefon komórkopwy oraz kartę do bankomatu, która posłużyła mu do zabrania kolejnych 500 zł. Wyrok orzekający karę 12 lat bezwzględnego pozbawienia wolności nie jest prawomocny.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę