Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

12 lat więzienia dla mężczyzny, który w Łomży pobił i próbował zgwałcić własną ciotkę.

12 lat powinien spędzić w więzieniu 38-latek z Łomży, który usiłował zgwałcić, a następnie pobił i okradł własną ciotkę- uznał sąd w Lublinie. Do wydarzeń doszło w Łomży na początku grudnia ub.r., jednak Krzysztof K. został zatrzymany na Lubelszczyźnie, gdzie także wszedł w konflikt z prawem i tam toczyła się cała rozprawa.

Krzysztof K. przyznał się, że nocując u Elżbiety P.- siostry swojej matki, najpierw usiłował ją zgwałcić, a następnie pobił i zabrał telefon komórkopwy oraz kartę do bankomatu, która posłużyła mu do zabrania kolejnych 500 zł. Wyrok orzekający karę 12 lat bezwzględnego pozbawienia wolności nie jest prawomocny.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę