Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Europy w zasięgu...

Główne zdjęcie
M.Stankiewicz i trener A.Korytkowski na obozie w Szklarskiej Porębie

Podczas rozegranego w środę lekkoatletycznego Pucharu Polski w Płocku Magdalena Stankiewicz z klubu LUKS „PREFBET” Śniadowo w biegu na 800 metrów uzyskała czas 2.08,75, wypełniała tym samym normę – 2.09.00 Europejskiego Związku LA (EAA) na Mistrzostwa Europy Juniorów w Hengelo i jako jedyna z okręgu łomżyńskiego ma indywidualne minimum na w/w imprezę.

Niestety jeśli nie pobiegnie w dwóch kolejnych startach wyniku 2.06,50 (minimum PZLA) to będziemy mięli tylko smutną satysfakcję – podkreśla Andrzej Korytkowski trener Stankiewicz. - Polska jako jeden z niewielu krajów (a może i jedyny) podwyższa minima i to znacznie przez co wielu utalentowanych i dobrych zawodników nie może pojechać na imprezy Mistrzowskie - żali się trener.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę