Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Trzej polscy kajakarze płyną Narwią przez Ziemię Łomżyńską do Niemiec

Juliusz Tyszkowski, Marcin Dawidowski i Adam Wielgat mają do pokonania 1900 kilometrów rzekami Ełk, Narew, Wisła, Odra i Ren. Celem jest Nettetal, partnerskie miasto Ełku, z którego żeglarze wystartowali. Jak informuje Juliusz Tyszkowski, rok wcześniej przyjaciele z Nettetal przyjechali do Ełku rowerami. Najmłodszy z nich miał wtedy 65 lat, reszta przekroczyła 70. Podczas spotkania Niemców z prezydentem Ełku Polacy powzięli decyzję o rewizycie w Nettetal kajakami.

Szlaki wodne opracowywali ełczanie, korzystając z tradycyjnych map oraz publikacji internetowych. Na miejscu spotkają z burmistrzem Nettetal, któremu na pamiątkę zostawią jeden z kajaków oraz znajomymi z poprzednich wizyt Niemcami. Do Ełku żeglarze wrócą już samochodem.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę