Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

88 procent podlaskich rolników złozyło już wnioski o dopłaty bezpośrednie za ten rok.

Wraz z wydłużeniem ostatecznego terminu znacznie spadła tego dynamika- ocenia zastępca dyrektor Podlaskiego Oddziału Agencji, Jerzy Leszczyński. Do biur obsługi rolników codziennie trafia po kilkaset wniosków - nawet czterokrotnie mniej niż przed tygodniem. Z dotychczasowych symulacji wynika, że ostatecznie wnioski może złożyć około 90 procent wszystkich gospodarstw, którym nadano numery ewidencyjne, jednak obszarowo będzie to niemal całość terenów wykorzystywanych rolniczo.

Średnio każde gospodarstwo wystąpiło o dopłaty do 12 ha użytków i może w tym roku liczyć na pomoc w wysokości prawie 5,5 tys. zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę