Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

POWITANIE LATA - 2007

II INTEGRACYJNY REJS "POWITANIE LATA" - Międzynarodowy Dzień Dziecka. W dniach 1-3 czerwca 2007r w Ośrodku Żeglarskim YC "ARCUS" w Rajgordzie uroczyście obchodzono Międzynarodowy Dzień Dziecka oraz zainaugurowano rozpoczęcie Sezonu Wodniackiego 2007r.

Organizatorem imprezy był Yacht Club "Arcus" w Łomży, zajmujący się żeglarstwem osób niepełnosprawnych. Otwarcia i zamknięcia imprezy dokonali Burmistrz Rajgrodu Czesław Karpiński, Komandor Imprez Wodniackich - Mieczysław Gisztarowicz oraz Komandor Yacht Clubu "Arcus" - Aleksander Grzegorz Szozda. Przez pełne trzy dni młodzież Rajgrodzka i młodzież z Zespołu Szkół Specjalnych w Grajewie wraz z opiekunami , uczestniczyła w integracyjnych pływaniach Jachtem Flagowym "ŁOMŻA". Jak również brała udział w konkursach żeglarskich i grach organizowanych na kei mariny YC "Arcus". Po zakończeniu imprezy i rozdaniu pamiątkowych dyplomów i upominków uczestnicy udali się do Rajgrodzkiego amfiteatru na spektakl teatralny przygotowany przez aktorów scen Krakowskich i Dom Kultury w Rajgordzie. Były to niezapomniane dni dla wszystkich uczestników dużych i małych.

Yacht Club "Arcus" serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc w zorganizowaniu pływań szczególne podziękowania za przygotowanie bardzo smacznych posiłków dla małych i większych żeglarzy, należą się kuchni Rajgordzkiej Szkoły Podstawowej - DZIĘKUJEMY, WSZYTKO BYŁO PYSZNE !!!  oraz współorganizatorom inauguracji - dyrekcjom Szkół - Podstawowej i Gimnazjum w Rajgrodzie, które zapewniły integracyjność dzieci i młodzieży niepełnosprwnej i sprawnej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę