poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

DZIEŃ DZIECKA W WTZ MARIANOWO

W związku z Dniem Dziecka pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej współpracując z rodzicami zorganizowali swoim podopiecznym dzień pełen wrażeń. Imprezę zainaugurowały zmagania sportowe w których brali udział niepełnosprawni wraz z terapeutami.

 Zawody przeprowadzono w trzech konkurencjach: rzut ringo do celu, podbijanie piłeczki pingpongowej oraz rzucanie precyzyjne piłką tenisową.

W porze II śniadania w okolicy placówki unosił się zapach pieczonej kiełbaski. Po smacznym posiłku na szkolnym boisku rozegrana została konkurencja siłowa – przeciąganie liny. W konfrontacji ze swoimi podopiecznymi pracownicy nie mieli szans… Dzięki uprzejmości goszczących w Marianowie  policjantów wszyscy mogli pogłaskać i poprowadzać przy nodze prawdziwego policyjnego psa. Po zakończeniu bloku sportowego wszystkie drużyny uhonorowane zostały dyplomami uznania. Imprezę zakończyła wspólna dyskoteka.

Aktywny wypoczynek i mnóstwo przemiłych atrakcji sprawiło, że dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Fotografie i relacja - Ela Sternicka, Agnieszka Zawadzka, Agnieszka Doda

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
nie, 03 czerwca 2007 18:49
Data ostatniej edycji: pon, 04 czerwca 2007 08:08:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę