Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podwyżki dla samorządowców z Grajewa.

Więcej zarabia od dziś burmistrz Grajewa, zaś radni miejscy mogą liczyć na wyższe diety. I tak przewodniczący rady będzie odbierał teraz co miesiąc prawie 1 tys.700 zł, wiceprzewodniczący i przewodniczący komisji po prawie 940 zł, zaś pozostali radni - w zależności od zaangażowania w prace komisji - od 470 do 840 zł. Niestety muszą się liczyć także z tym, że za każda nieobecność ich dieta będzie pomniejszana o 1/4 tej kwoty.

Burmistrz Marek Waszkiewicz od dziś zarabia o ponad 1 tysiąc złotych więcej niż dotychczas - czyli około 9 tys. zł brutto. Diety radnych zostały zmienione po raz pierwszy po prawie 6 latach, poprzednia pensja burmistrza została ustalona... pół roku temu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę