Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Rekrutacja wydłużona

Podlaskie kuratorium oświaty wydłużyło o tydzień rekrutację do szkół średnich. Pierwotny termin, do kiedy gimnazjaliści musieli złożyć dokumenty, minął wczoraj.


- Wydłużyliśmy termin dla dobra uczniów. Dzwonili do nas rodzice tych, którzy chcą zdawać do szkół zawodowych, bojąc się, że nie zdążą na czas zrobić wszystkich niezbędnych badań - wyjaśnia Małgorzata Palanis, rzecznik prasowy Podlaskiego Kuratorium Oświaty.
Uczniowie ostatnich klas gimnazjów z województwa podlaskiego mają zatem jeszcze tydzień – do 8 czerwca – na wybór swojej nowej szkoły.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę