Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Piłkarska Nadzieja

Kilkudziesięciu zawodników skupionych w kilkunastu zespołach bierze udział w młodzieżowym turnieju piłkarskim organizowanym przez parafię Krzyża Św. Na boisku popularnego skate-parku, na terenie spółdzielni mieszkaniowej Perspektywa, rozgrywki trwały przez cały weekend.

 
Zawody, organizowane pod hasłem Piłkarska Nadzieja, wkroczyły już decydującą fazę. W miniony weekend odbyły się rozgrywki grupowe. Do turnieju zgłosiło się jedenaście drużyn gdzie w roli zawodników występowali uczniowie łomżyńskich szkół podstawowych. To właśnie te drużyny -  pod okiem swoich opiekunów – pierwsze rozpoczęły rozgrywki. Gimnazjaliści rywalizację rozpoczną w następny weekend, wtedy też odbędą się mecze o trzecie miejsce w turnieju.

- Na pomysł piłkarskich zawodów wpadł syn jednego z naszych parafian, nie pozostało mi nic innego jak wesprzeć inicjatywę – mówi probosz ks. Andrzej Godlewski. -Później rozpoczęły się przygotowania: znaleźliśmy sponsorów, ułożyliśmy regulamin i gramy – dodaje Zbigniew Zalewski, który zajął się organizacją imprezy. Andrzej Gosk, który czuwa nad przebiegiem rozgrywek podkreśla, że turniej to głównie dobra zabawa, integracja młodzieży i próba zagospodarowania ich wolnego czasu. Mimo to na zwycięzców czekają puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Mecze finałowe będą jedną z atrakcji przygotowywanego festynu z okazji 10-lecia parafii, który odbędzie sie przy Centrum Katolickim 10 czerwca.

 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę