Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżanka w finałach Mistrzostw USA Juniorów w wioślarstwie

Znakomicie radzi sobie młoda wioślarka rodem z Łomży. Maja Chełstowska, 17-latka, która jeszcze niedawno uczyła się w murach łomżyńskiego Publicznego Gimnazjum nr 1, do niemal roku przebywa i trenuje w USA. Największym jej sportowym sukcesem za oceanem jest awans drużyny CRI Boston, w której trenuje Maja, do finałów Mistrzostw USA juniorów.

W czasie kwalifikacji które były jednocześnie Mistrzostwami USA juniorów Północno-Wschodnich Stanów Środkowego Atlantyku osada Mai Chełstowskiej (ósemka ze sternikiem) CRI Boston zdobyła srebrny medal kwalifikując się do finałów Mistrzostw USA Juniorów w Cinncinati  w Ohio. Odbędą się one 8-10 czerwca w Cinncinati w stanie Ohio.
Po Mistrzostwach USA, w klubie CRI następuje wakacyjna przerwa, Maja przylatuje więc do Polski, do swojego macierzystego klubu Orzeł Wałcz  na obóz przygotowawczy do Mistrzostw Polski Juniorów które odbędą sie 20-22 lipca w Bydgoszczy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę