Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Roztrzygnięty ranking Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw

BOS SA i Pflajderer Grajewo - to zwycięzcy w głównych kategoriach rankingu "Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw". Ranking, któremu patronowało Polskie Radio Białystok, po raz czwarty zorganizował "Kurier Poranny". Grupa kapitałowa BOS SA- czyli dystrybutor artykułów spożywczych wygrała w kategorii największe zatrudnienie i największy przychód netto. Pfleiderer Grajewo - producent płyt wiórowych wykazał największy zysk, eksport i inwestycje.

To zwycięzcy w głównej kategorii - firm dużych. Ale nagrodzone zostały też firmy małe i średnie. Wśród firm małych, czyli zatrudniających do 49 pracowników, nagroda w kategoriach największy eksport, zysk i przychód trafiła do jednej firmy - Contractus, działającej w branży rolno - spożywczej. Takiej sytuacji nie było już wśród firm średnich, czyli takich, w których pracuje od 50 do 249 osób. Najwięcej eksportuje Adampol, największy przychód ma Krex, a największy zysk - Elekrociepłownia Białystok, która wykazała też największą dynamikę zysku. Ranking został ułożony na podstawie ankiet przysłanych przez firmy. Zawarte w nich dane finansowe zostały potwierdzone w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz przeanalizowane przez ekspertów, którzy ostatecznie zdecydowali o "Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw".

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę