Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar w silosie przy Poznańskiej

Nawet milion złotych mogą wynieść straty spowodowane pożarem w wytwórni pasz przy ul Poznańskiej w Łomży. Od wczorajszego popołudnia pali się granulat paszowy w jednym z silosów firmy De Heus – dawniej należały one do łomżyńskiego PPS. Strażacy aby dogasić pożar muszą opróżnić cały silos.


Pożar wybuchł kilka minut przed godzina 16.00. od tego czasu na miejscu są jednostki łomżyńskiej straży pożarnej. Jak podkreśla dyżurny Komendy Miejskiej PSP akcja gaśnicza potrwa jeszcze co najmniej do południa.
Straty spowodowane pożarem są bardzo duże. Wstępnie szacuje się, że zgromadzony w silosie granulat wart jest ok. 600 tys zł. Do tego trzeba doliczyć uszkodzenia konstrukcyjne silosu, które są nieuniknione w tego typu zdarzeniach.
Strażacy podejrzewają, że przyczyną pożaru mógł być samozapłon.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę