Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przeciw reklamie browaru

Główne zdjęcie
jedna z ulic Łomży fot. 4lomza.pl

Grupa mieszkanek Łomży zaczęła zbieranie podpisów pod protestem przeciwko przedmiotowemu traktowaniu kobiet. Kobiety zdenerwowały bilbordy łomżyńskiego browaru, na których obok ładnej młodej kobiety umieszczono butelkę piwa i napis "Niezła sztuka". Zdaniem protestujących określenie "niezła sztuka" może dotyczyć co najwyżej zwierząt.

- To obraża godność kobiety. Podpisy pod protestem składają także mężczyźni. Po zebraniu odpowiedniej liczby podpisów, protest zostanie przekazany prezesowi zarządu łomżyńskiego browaru z wnioskiem o natychmiastowe zdjęcie niestosownych bilbordów.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę