Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 24.05.2007 - targi "Grune Woche" 2008

    Do biura Izby wpłynęła informacja z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, iż Polska Izba Gospodarcza prowadzi działania mające na celu przygotowanie kolejnej ekspozycji polskich regionów i firm z tych regionów na Międzynarodowych Targach Rolno – Spożywczych „Grune Woche” w Berlinie, w styczniu 2008 roku.

    Organizator prowadzi rekrutację wśród przedsiębiorstw branży mięsno – wędliniarskiej, mleczarskiej, wyrobów ciastkarskich, makaronów, pierogów, surówek itp.

    W roku 2008 targi odbędą się w dniach 18 – 27 stycznia.


Firmy zainteresowane udziałem w targach zapraszamy do bezpośredniego kontaktowania się z Polską Izbą Gospodarczą z siedzibą w Poznaniu, tel. 061-851-78-48/49.


W załączeniu przesyłamy informacje dotyczące Targów Rolno – Spożywczych „Grune Woche” otrzymane od Urzędu Marszałkowskiego.


Z A P R A S Z A M Y !Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę