Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

ARiMR wylosował kolejność rolników

Zbigniew Rząca ze wsi Jabłoń Śliwowo w gminie Nowe Piekuty powiat wysokomazowiecki jest pierwszym z rolników województwa podlaskiego w kolejce po dotację na inwestycje w swoim gospodarstwie rolnym. W Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozlosowano kolejność w jakiej będą rozpatrywane składane w połowie kwietnia wnioski o dofinansowanie inwestycji w gospodarstwach rolnych. Wśród rolników z powiatu łomżyńskiego najwyżej na liście - na czwartym miejscu - jest Kazimierz Bruliński z Chojn Starych. W samym województwie podlaskim złożono 908 takich wniosków. Na wsparcie może liczyć nie więcej niż 200 rolników.

Przypominany że program wsparcia inwestycji w gospodarstwach rolnych to zwrot połowy poniesionych kosztów na przykład na zakup maszyn, czy modernizację budynków inwentarskich.

Listy ustalające kolejność weryfikacji wniosków „resztówki” realizowanego w latach 2004-2006 Sektorowego Programu Operacyjnego iopublikowano na stronach internetowych ARiMR (www.arimr.gov.pl)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę