Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Drodzy Państwo!

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Chciałbym złożyć Państwu bardzo serdeczne podziękowania za poparcie i wybór mojej osoby do Sejmiku Województwa Podlaskiego. Drugi wynik w mieście to ogromna satysfakcja i wiara, że moje działania spotykają się z aprobatą społeczną. To również wyzwanie i energia do bardziej zdecydowanej walki o interesy Ziemi Łomżyńskiej w regionalnym parlamencie.


    Platforma Obywatelska mimo iż otrzymała taką samą ilość mandatów jak w poprzednich wyborach to powiększyła o 3 % swoje poparcie w skali całego województwa. To dowód, że jest partią poważną i silną - cieszącą się coraz większym uznaniem na Podlasiu.
    Jest to także zasługa wszystkich pozostałych kandydatów z listy PO, którym bardzo dziękuję za udział i wysiłek w kampanii wyborczej. Bez głosów oddanych na Hankę Gałązkę, Eugeniusza Gromadzkiego, Dariusza Leończyka i innych wspaniałych ludzi nie byłoby też mojego sukcesu i sukcesu Platformy Obywatelskiej.
    Szczególne podziękowania składam również mojemu sztabowi wyborczemu oraz członkom łomżyńskiej PO za pomoc, którą mi okazali.

Łączę wyrazy szacunku
Jacek Piorunek

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę