poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@
tekst płatny

Drodzy Państwo!

Chciałbym złożyć Państwu bardzo serdeczne podziękowania za poparcie i wybór mojej osoby do Sejmiku Województwa Podlaskiego. Drugi wynik w mieście to ogromna satysfakcja i wiara, że moje działania spotykają się z aprobatą społeczną. To również wyzwanie i energia do bardziej zdecydowanej walki o interesy Ziemi Łomżyńskiej w regionalnym parlamencie.

Jacek Piorunek
Jacek Piorunek

    Platforma Obywatelska mimo iż otrzymała taką samą ilość mandatów jak w poprzednich wyborach to powiększyła o 3 % swoje poparcie w skali całego województwa. To dowód, że jest partią poważną i silną - cieszącą się coraz większym uznaniem na Podlasiu.
    Jest to także zasługa wszystkich pozostałych kandydatów z listy PO, którym bardzo dziękuję za udział i wysiłek w kampanii wyborczej. Bez głosów oddanych na Hankę Gałązkę, Eugeniusza Gromadzkiego, Dariusza Leończyka i innych wspaniałych ludzi nie byłoby też mojego sukcesu i sukcesu Platformy Obywatelskiej.
    Szczególne podziękowania składam również mojemu sztabowi wyborczemu oraz członkom łomżyńskiej PO za pomoc, którą mi okazali.

Łączę wyrazy szacunku
Jacek Piorunek
190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę