Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Mama z promilami

Pijaną kobietę z dwójką małych dzieci zatrzymali nocą łomżyńscy policjanci. 23-letnia Katarzyna K. wędrowała ulicami miasta ok. godz. 22 niosąc na ręku dwumiesięczną córkę i prowadząc dwuletniego synka. Kobieta miała kłopoty z utrzymaniem równowagi. Jak podkreśla Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji okazało się, że mamusia miała aż 2,2 promila alkoholu. Jej 2-letni syn i 2-miesięczna córka trafili do szpitala. Ona trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań.

Minionej nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał niepokojący sygnał od przypadkowego przechodnia - relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski  zespołu prasowego KWP w Białymstoku. - Z telefonicznej relacji wynikało, że ulicami centrum miasta spacerują dwie pijane kobiety z dwojgiem małych dzieci - dodaje.
Na miejsce zdarzenia został wysłany policyjny patrol. Na Alei Legionów funkcjonariusze zauważyli zataczające się dwie kobiety. Jedna z nich prowadziła małego chłopca i niosła na rękach niemowlę. Obie miały problem z utrzymaniem równowagi i były agresywne. 23-letnia matka 2-miesięcznej dziewczynki i 2-letniego chłopczyka w wydychanym powietrzu miała 2,24 promila alkoholu. Jej 34-letnia koleżanka miała 1,7 promila alkoholu. Policjanci wezwali pogotowie, które przewiozło rodzeństwo na Oddział Dziecięcy miejscowego szpitala. Nieodpowiedzialna matka w asyście funkcjonariuszy trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Za swoje postępowanie odpowie, gdy wytrzeźwieje. Zgodnie z kodeksem wykroczeń grozi jej kara grzywny lub nagana.
- Na szczęście tym razem dzięki szybkiej informacji przypadkowego przechodnia nie doszło do nieszczęścia - podkresla Baranowski. Policjanci apelujemy do wszystkich o wrażliwość na podobne przypadki.
- Prosimy o sygnały, które w tego typu sytuacjach pozwolą policji na szybką reakcję i być może zapobieżenie nieszczęściu - dodaje.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę