Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dyskryminują Łomżę!

Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński jest oburzony zaprezentowaną listą Projektów Kluczowych, które mają zostać dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Prezydent w tej sprawie będzie chciał spotkać się z nowo wybranym Zarządem Województwa oraz Wojewodą Podlaskim. Sprawdzana jest również możliwość złożenia skargi do Organów Wojewody Podlaskiego bowiem zdaniem łomżyńskiego ratusza na opublikowanej liście znalazły się projekty nie spełniające wymogów formalnych.

Jak podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza prezydent Jerzy Brzeziński swoje niezadowolenie z braku na tej liście jakiegokolwiek projektu z Łomży wyraził m.in.: członkom Ministerstw: Środowiska, Sportu, Transportu (np. Pani Barbarze Kondrat), Panu Jarosławowi Schabieńskiemu pełniącemu funkcję organów samorządu województwa, a ostatnio również wicepremierowi Andrzejowi Lepperowi.
- Najciekawsze jest to, że tematycznie niemalże identyczne projekty z Suwałk czy Białegostoku znalazły się na wspomnianej liście, natomiast z Łomży nie – podkreśla Łukasz Czech.

Łomża do realizacji w ramach RPO zgłosiła trzy duże projekty (uzbrojenie terenów inwestycyjnych w ul. Poznańskiej – 25 mln Euro, usprawnienie przejazdów przez miasto Łomża - 25,7 mln Euro, i remont, rozbudowa i termomodernizacja placówek oświatowych w mieście Łomża – 35 mln Euro) ale żaden z nich nie został wpisany na listę projektów kluczowych które mają być realizowane.

    zobacz: Nie dla nas miliony...
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę