Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Świadczenia rodzinne w Łomży

Ponad tysiąc łomżyńskich rodzin nie otrzymało jeszcze zasiłku rodzinnego. Pracownicy oddziału świadczeń rodzinnych twierdzą, że robią co mogą, aby pieniądze wypłacić jak najszybciej. Tymczasem petenci przychodzą, pytają kiedy otrzymają zasiłek – są tacy, którzy krzyczą a nawet płaczą. Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Łomży, Teresa Śmiarowska informuje, że pzy takim nawale pracy wypłacanie świadczeń potrwa jeszcze około tygodnia.

Łomżyński oddział świadczeń rodzinnych ma pod swoją opieką około 3,5 tysiąca rodzin. Pieniędzy nie otrzymało blisko 40 procent z nich. Urzędnicy twierdzą, że nie dają rady, bo jest ich za mało.
Zasiłki rodzinne w Łomży przestała już wypłacać kasa Wydziału Finansowego Urzędu Miejskiego. Od wczoraj pieniądze można odbierać w Banku Spółdzielczym przy Alei Legionów 5.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę