Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej

Na jubileuszowym, bo 25. Walnym Zjeździe spotykają się dziś w Łomży delegaci Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. To jedno z najstarszych w regionie i najbardziej ofensywnych stowrzyszeń regionalnych. W ubiegłym roku świętowało 45 rocznice powstania. Dziś skupia ponad pół tysiąca członków w 14. oddziałach na terenie całego kraju. W minionej kadencji powstał jeden nowy oddział Towarzystwa, w Jedwabnem. 70 delegatów, m.in. z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Koszalina, Olsztyna i Białegostoku w łomżyńskim ratuszu zapozna się ze sprawozdaniem z pracy Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej w ostatniej trzyletniej kadencji.

Wybrane mają być także nowe władze Towarzystwa. Na dzisiejszą okoliczność ukazał się "Komunikat Zarządu Głównego TPZŁ" - kwartalnik organizacji. To także jubileuszowe, bo 25. wydanie tej gazety. Obrady zjazdu rozpoczynają się o 11:00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę