Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Strajk... na razie tylko ostrzegawczy

Przez dwie godziny od 11.00 do 13:00 w łomżyńskim szpitalu trwał strajk ostrzegawczy lekarzy. Łomżyński szpital był jednym z dwóch w województwie podlaskim w których przeprowadzono takie akcje. Przez dwie godziny nie były wykonywane planowane zabiegi w oddziałach zabiegowych, specjalistyczne zabiegi w pracowniach diagnostycznych, a także przyjęcia w poradniach specjalistycznych. Lekarze w tym czasie ograniczyli się do działań ratujących życie ludzi...

Lekarze żądają natychmiastowej podwyżki płac pod groźbą permanentnego strajku... Jeśli dzisiejszy strajk ostrzegawczy nie skłoni rządu do ustępstw w najbliższy wtorek (15 maja) odbędzie strajk jednodniowy. Lekarze tego dnia mają wziąć wolne... a gdy i to nie pomoże za dwa tygodnie -  21 maja -  rozpocznie się już strajk zasadniczy i jak zapowiadają działacze z OZZL wówczas wówczas do strajku przystąpią wszystkie organizacje związkowe we wszystkich szpitalach w kraju.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę