Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zginęło kolejne małe dziecko

Tym razem 8-letni chłopiec utopił się w wodach rzeczki Pełchówka. Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Perlejewo niedaleko Ciechanowca. Najpierw przez kilka godzin chłopca nie mogli znaleźć rodzice i sąsiedzi. Po południu na pomoc wezwano policje i straż pożarną. Istniało bowiem prawdopodobieństwo, że dziecko mogło wpaść do rzeki Pełchówka przepływającej przez tą wieś, gdyż na brzegu odnaleziono pozostawione wiaderko do którego zbierał ślimaki.

Niestety przypuszczenia się potwierdziły. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań płetwonurkowie straży z Ekipy Wodno - Nurkowej odnaleźli ciało dziecka leżące na głębokości 2m w odległości 3m od brzegu w okolicy miejsca, w którym znaleziono pozostawione przez niego wiadro.
Dochodzenie wyjaśniające przyczynę utonięcia prowadzi policja.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę