Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Ostatnia droga Damiana...

Rodzina, znajomi, koledzy ze szkoły i zwykli mieszkańcy Łomży pożegnali Damiana. W pogrzebie dziewięciolatka, który zginął po potrąceniu przez samochód w czwartkowy wieczór, wzięło w nim udział kilkaset osób. Ciało chłopca spoczęło na cmentarzu przy ulicy Przykoszarowej - zaledwie kilkaset metrów od miejsca w którym Damian został rozjechany przez pirata drogowego.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowy wieczór na łączniku ulicy Przykoszarowej z Al. Legionów. Około godziny 20.00 Damian wraz z kolegą szedł do pobliskiego sklepu po bułki. Nagle na jednogo z chłopców wjechało pędzące czarne BMW. Kierowca samochodu, który potrącił dziecko odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy. Dziewięcioletni chłopak, mimo interwencji pogotowia i lekarzy z łomżyńskiego szpitala zmarł tego samego wieczorem w wyniku odniesionych obrażeń.
Policja znalazła samochód sprawcy wypadku zaledwie kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Następnego dnia wieczorem, po wydaniu przez prokuratora listu gończego za sprawcą wypadku - 23 letni Seweryn W. sam zgłosił się na policję po czym trafił do aresztu.
Badająca sprawę łomżyńska prokuratura chce ustalić  m.in. czy w chwili wypadku łomżanin był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę