Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
Publikacja wyborcza sfinansowana ze środków Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

Kandydatka do Sejmiku Województwa Podlaskiego

Główne zdjęcie
dr Agnieszka Muzyk

Szanowni Państwo, podjęłam decyzję o kandydowaniu do Sejmiku Województwa Podlaskiego i proszę o Wasz głos. Agnieszka Barbara Muzyk Miejsce 5 na liście nr 12

Radni Sejmiku Województwa Podlaskiego, wybrani podczas zbliżających się wyborów będą podejmowali decyzje o podziale znaczącej ilości środków finansowych pochodzących z funduszy unijnych. Środki te powinny być przeznaczone na inwestycje związane z budową dróg, obwodnic, na zakup maszyn rolniczych, komputerów, urządzeń do produkcji, itp. Mogą być skierowane na szkolenia, programy przeciwdziałające wielu problemom społecznym. Czy pieniądze te trafią do nas, zależy od determinacji i zaangażowania przedstawicieli naszej ziemi w Sejmiku Województwa Podlaskiego.

    Jestem doktorem nauk społecznych w zakresie socjologii gospodarki i organizacji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Moja rozprawa doktorska w dużej części poświęcona była strategii rozwoju województwa podlaskiego.

    Ukończyłam również Studia Managerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studia Podyplomowe Badanie Jakości w Oświacie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W trakcie dwuletnich szkoleń zdobyłam również wiedzę z zakresu ewaluacji i kontroli projektów realizowanych ze środków Unii Europejskiej. Przez 5 lat byłam Dyrektorem Marketingu w firmie o zasięgu ogólnopolskim.

    Obecnie pracuję w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej  w Łomży. Jestem również Wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży. Współpracuję z innymi Uczelniami oraz firmami (zajęcia dydaktyczne, szkolenia). 

    Mam 36 lat, jestem mężatką. Mamy jedno dziecko. Pochodzę z rodziny, w której od pokoleń słowo patriotyzm nie było tylko hasłem. Moi dziadkowie byli członkami AK, Sybirakami.

    Pragnę swoje wykształcenie i doświadczenie zawodowe wykorzystać przy budowaniu siły naszej małej Ojczyzny.
    Moim marzeniem jest aby nasi studenci, absolwenci, ludzie którzy kształcą się przy ogromnym wysiłku swoim i swoich bliskich znaleźli tutaj swoje miejsce na ziemi. Aby nie byli zmuszani do wyjazdu w celu poszukiwania zatrudnienia, żeby poczuli że to również ich miejsce. Do tego konieczne są wszelkie działania, które ich tutaj zatrzymają: przyciąganie kapitału inwestycyjnego, skuteczniejsze wykorzystywanie środków unijnych, wspieranie małych i średnich firm, tworzenie nowych miejsc pracy.

    Jako matka pragnę aby moje dziecko wzrastało i żyło w miejscu, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. W miejscu, w którym szanowane są tradycyjne wartości, ale które posiada nowoczesne drogi, w którym rozwijają się uczelnie wyższe, firmy. 

W moim programie za najistotniejsze uważam:
  • działanie na rzecz edukacji ze szczególnym uwzględnieniem wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży z małych miejscowości
  • wspieranie małych i średnich firm w zakresie doradztwa  i pozyskiwania środków unijnych
  • wspieranie budowy i modernizacji dróg mających znaczenie dla funkcjonowania naszej części województwa
  • wspieranie wsi podlaskiej we wszystkich aspektach jej funkcjonowania, m. in. przy maksymalnym wykorzystywaniu funduszy Unii Europejskiej.

Moja sytuacja zawodowa jest ustabilizowana, realizuję się zawodowo. Swój zapał, energię i wykształcenie pragnę wykorzystać na rzecz  tworzenia dobra wspólnego i pracy na rzecz społeczności mi bliskiej.
 
Jeśli będzie dana mi przez Państwa taka szansa, dołożę wszelkich starań aby pracować na rzecz naszego regionu.

Proszę abyście Państwo rozważyli moją kandydaturę do reprezentowania naszego regionu w Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Z wyrazami szacunku
dr Agnieszka Barbara Muzyk
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę