Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Długi weekend na drogach...

Kończący się długi weekend na drogach województwa podlaskiego minął raczej spokojnie – oceniają policjanci. Od wtorku (1 maja) doszło do 13 wypadków, w których 2 osoby zginęły i 22 zostały ranne. W tym samym czasie policjanci zatrzymali blisko 100 pijanych kierowców. Pijanych rekordzistów najczęściej zatrzymano na terenie byłego województwa łomżyńskiego.

Jak podaje sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku pijanym niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca ciężarowego mercedesa zatrzymany do kontroli w Grajewie. Badanie alkomatem wykazało prawie 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 3 promile alkoholu miał 25-letni mieszkaniec powiatu Kolneńskiego, jadący volkswagenem golfem. Jednym z największych weekendowych piratów drogowych okazał się mieszkaniec Zambrowa. Policyjny videorejestrator nagrał na krajowej drodze nr.8 pędzące 175 km/h bmw w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h. Dodatkowo kierowca wyprzedzał inne auta na podwójnej linii ciągłej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę