Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Policja ujeła sprawcę wypadku!

W piątek wieczorem policja zatrzymała poszukiwanego kierowcę BMW. 23-letni Seweryn W. sam zgłosił się na policję. Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie wypadku, w którym zginęło dziecko. Do zatrzymania doszło około godziny 20-stej, mężczyzna jeszcze wieczorem był przesłuchiwany przez funkcjonariuszy, czeka go również spotkanie z prokuratorem. Na razie nie wiadomo jeszcze jakie zarzuty zostaną postawione domniemanemu sprawcy, który prawdopodobnie był podczas zdarzenia pod wpływem środków odurzających.

Do wypadku doszło w czwartek na ulicy Przykoszarowej w Łomży. Tego dnia wieczorem, jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością kierowca czarnego BMW, potrącił dziecko i odjechał z miejsca wypadku. Dziewięcioletni chłopak, mimo interwencji pogotowia i lekarzy z łomżyńskiego szpitala zmarł wieczorem w wyniku odniesionych obrażeń. Policja znalazła samochód sprawcy wypadku zaledwie kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Poszukiwania trwały całą dobę.

Zobacz także: Dziecko zginęło w wyniku wypadku

Na forum: Wypadek na Przykoszarowej

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę