Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Bursztynowy Kierec 2007 wręczony

W siedzibie Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży, przy ul. Dwornej 22 c w dniu 19 maja 2007 roku, odbyła się uroczystość wręczenia nagrody Bursztynowego Kierca, którą zostali uhonorowani następujący darczyńcy:

  • FIRMA DOMAX S.A. z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem prowadząca handel hurtowy i detaliczny sprzętem RTV-AGD, która jest także Autoryzowanym Dealerem Polskiej Telefonii Cyfrowej ERA oraz

  • PAN BOLESŁAW ZAWADZKI – właściciel Łomżyńskiej Fabryki Mebli Sp. z o.o. zajmującej się produkcją mebli do biur, hoteli i pokoi akademickich w krajach Unii Europejskiej.

Tegoroczni laureaci przekazali naszej instytucji nowe meble oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Dzięki ich hojności pomieszczenia na parterze Muzeum zyskały funkcjonalne wyposażenie i estetyczny wygląd.

Uroczystość została uświetniona występem Kwartetu Alla Breve. W programie znalazły się utwory muzyki klasycznej oraz instrumentalne wersje przebojów polskiej muzyki rozrywkowej, w opracowaniu Jana Zugaja.

Bursztynowy Kierec jest miniaturą tradycyjnego elementu zdobniczego wnętrza chaty kurpiowskiej, wykonaną z bryłek bursztynu, młodych szyszek i słomy. Nagrodę otrzymują osoby oraz instytucje bezinteresownie wspierające działalność naszego Muzeum.

     

 

Grzegorz Gwizdon
pt, 04 maja 2007 16:32
Data ostatniej edycji: śr, 23 maja 2007 16:43:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę