piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Dziecko zginęło w wyniku wypadku

Dziewięcioletni chłopiec zmarł wieczorem w łomżyńskim szpitalu. Policja poszukuje kierowcy czarnego BMW, który potrącił dziecko i odjechał nie udzielając mu pomocy. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na ulicy Przykoszarowej. Wieczorem, około godziny 20.00, jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością kierowca czarnego BMW, potrącił dziecko i odjechał z miejsca wypadku. Dziewięcioletni chłopak, mimo interwencji pogotowia i lekarzy z łomżyńskiego szpitala zmarł wieczorem w wyniku odniesionych obrażeń. Policja znalazła samochód sprawcy wypadku zaledwie kilkaset metrów od miejsca zdarzenia.

miejsce zdarzenia, krew na kostce
miejsce zdarzenia, krew na kostce
widać "ostre" ślady po oponach na poboczu, później "wjeżdżają" na drogę i w tym prawdopodobne miejscu dziecko zostało potrącone
widać "ostre" ślady po oponach na poboczu, później "wjeżdżają" na drogę i w tym prawdopodobne miejscu dziecko zostało potrącone
ślady zjazdu z pobocza, pozostały jeszcze ślady krwi na kostce
ślady zjazdu z pobocza, pozostały jeszcze ślady krwi na kostce

Funkcjonariusze ciągle szukają jednak jego kierowcy - 23-letniego mieszkańca Łomży.

Jak mówi sierżant Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, okazało się, że kierowcę widziano kilka minut przed tragicznym wypadkiem, na jednej ze stacji benzynowych, kiedy wjeżdżając uderzył w drewniane ogrodzenie.

Zobacz także: Policja złapała sprawcę wypadku!


Na forum: Wypadek na Przykoszarowej

 


 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę