Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Dziecko zginęło w wyniku wypadku

Główne zdjęcie
miejsce zdarzenia, krew na kostce

Dziewięcioletni chłopiec zmarł wieczorem w łomżyńskim szpitalu. Policja poszukuje kierowcy czarnego BMW, który potrącił dziecko i odjechał nie udzielając mu pomocy. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na ulicy Przykoszarowej. Wieczorem, około godziny 20.00, jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością kierowca czarnego BMW, potrącił dziecko i odjechał z miejsca wypadku. Dziewięcioletni chłopak, mimo interwencji pogotowia i lekarzy z łomżyńskiego szpitala zmarł wieczorem w wyniku odniesionych obrażeń. Policja znalazła samochód sprawcy wypadku zaledwie kilkaset metrów od miejsca zdarzenia.

widać "ostre" ślady po oponach na poboczu, później "wjeżdżają" na drogę i w tym prawdopodobne miejscu dziecko zostało potrącone
widać "ostre" ślady po oponach na poboczu, później "wjeżdżają" na drogę i w tym prawdopodobne miejscu dziecko zostało potrącone
ślady zjazdu z pobocza, pozostały jeszcze ślady krwi na kostce
ślady zjazdu z pobocza, pozostały jeszcze ślady krwi na kostce

Funkcjonariusze ciągle szukają jednak jego kierowcy - 23-letniego mieszkańca Łomży.

Jak mówi sierżant Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, okazało się, że kierowcę widziano kilka minut przed tragicznym wypadkiem, na jednej ze stacji benzynowych, kiedy wjeżdżając uderzył w drewniane ogrodzenie.

Zobacz także: Policja złapała sprawcę wypadku!


Na forum: Wypadek na Przykoszarowej

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę