Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Trwa dyskusja na temat lokalizacji pomnika Hanki Bielickiej

Tylko niespełna 40 osób odpowiedziało na apel prezydenta Łomży o udział w internetowej dyskusji na temat lokalizacji pomnika Hanki Bielickiej. Zdecydowana większość internautów chce, by monument najsłynniejszej Łomżynianki stanął na Starym Rynku, lub na ul. Farnej. W tej debacie zabierało głos wielu ludzi spoza Łomży – przedstawiający się jako sympatycy lub wręcz miłośnicy talentu pani Hanki. Był wśród nich m.in. pewien polski rzeźbiarz, który chce sam wykonać dzieło w marmurze i bezpłatnie przekazać je Łomży.

Wszystkie te pomysły są szczegółowo rozpatrywane i na pewno będą brane pod uwagę tak przy ostatecznym ustalaniu kształtu pomnika, jak również jego lokalizacji. Co ciekawe, zgłosili się już pierwsi sponsorzy, wśród nich Wyższa Szkoła Agrobiznesu i znana w regionie prywatna firma remontowo-budowlana. Na szczęście coraz rzadziej wraca się do naśladowania łódzkiego pomysłu usadzania na ławeczkach w brązie co bardziej znamienitych obywateli.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę