Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Nasi” na liście największych

Redakcja dziennika Rzeczpospolitej po raz kolejny opublikowała listę 500 największych firm w kraju. W tej grupie znalazło się kilka z regionu, ale żadna z Łomży lub najbliższej okolicy. Są za to firmy z Grajewa, Wysokiego Mazowieckiego i Łysych.

Najwyżej z „naszych” są mleczarnie. SM Mlekpol z Grajewa znalazł się na 141 pozycji, a SM Mlekovia z Wysokiego Mazowieckiego na 168 miejscu. Na listach Rzeczpospolitej są także grajewski Pfleiderer, który w tym roku zajął 201 miejsce, a także zakład przetwórstwa mięsa JBB w Łysych (387 miejsce).

Dodajmy, że na pierwszym miejscu na tegorocznej liście 500 Rzeczpospolitej jest PKN Orlen.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę