Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Dobre występy łomżyńskich tenisistek stołowych

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 8 w Łomży w składzie: Monika Narolewska, Weronika Łuba i Emilia Majewska zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal w Ogólnopolskim Finale Gimnazjady w Tenisie Stołowym, który odbywał się w dniach 18-20.04.2007r. w Brzegu Dolnym. Po powrocie do domu – w niedzielę 22 kwietnia – podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym rozegranych w Dobrzyniewie dziewczęta były bezkonkurencyjne wśród kadetek obejmując wszystkie miejsca na podium.


Na co dzień dziewczęta grają i trenują w II ligowym klubie SKTS Wałkuscy Łomża. Trenerami SKTS są: Wacław Tarnacki i Alina Żelazna.
Podczas Ogólnopolskiego Finału Gimnazjady w Tenisie Stołowym opiekunem łomżanek była nauczycielka w-f Joanna Wójcik.

Wojciech Bobowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę