Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 17.04.2007

    W związku z przygotowaniami do otwarcia nowego Centrum Handlowego, po byłych Zakładach Bawełnianych w Łomży, Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa w imieniu naszego członka firmy „WINDOW” Sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie.

    Firmy, które są zainteresowane wynajęciem powierzchni handlowej i usługowej zapraszamy 24. kwietnia (wtorek) na godz. 11:00 do restauracji „Pod Łosiem” przy ul. Skłodowskiej 1 w Łomży.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Edyta Gawrych
wt, 17 kwietnia 2007 11:49
Data ostatniej edycji: wt, 17 kwietnia 2007 11:53:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę