Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość ochodzi z www.radio.bialystok.pl

Motocykliści dotarli do Turcji

Ponad 2200 km przejechali już podlascy motocykliści Daniel Śliwowski i Grzegorz Urban. Sześć dni temu wyruszyli z Wysokiego Mazowieckiego w podróż swojego życia. Chcą motocyklami dojechać do Mongolii i wrócić do Polski. W sumie chcą przejechać prawie 20 tysięcy kilometrów. Dojechali już do Istambułu w Turcji.

Za nimi przejazd przez Ukrainę, Bułgarię i Rumunię. Wyprawa przebiega bez zakłóceń. Przed wyjazdem założyli, że każdego dnia będą robili ok 300 kilometrów. Jadą głównie po twardych i asfaltowych nawierzchniach. Wielka przygoda zacznie się kiedy opuszczą Turcję. Teraz jadą wzdłuż Morza Czarnego w stronę Gruzji. Do Wysokiego Mazowieckiego motocykliści chcą wrócić przed 23 czerwca.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę