Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Zginął w płonącej stodole

Tragicznego odkrycia dokonali strażacy gaszący pożar drewnianej stodoły w miejscowości Ożarki Olszanka, gmina Rutki, powiat zambrowski. W trakcie dogaszania pożaru znaleźli zwęglone zwłoki 57 letniego mężczyzny – właściciela gospodarstwa. Na razie nie wiadomo co mogło spowodować pożar stodoły.

W poniedziałek kilkanaście minut po godzinie 20.00 strażacy z Zambrowa zostali wezwani do gaszenie pożaru stodoły we wsi Ożarki Olszanka. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia okazało się, że budynek stodoły objęty był całkowicie ogniem. Podczas prowadzenia akcji gaśniczej strażacy otrzymali informację o nieobecności gospodarza i podejrzeniu, że mógł on przebywać we wnętrzu palącego się budynku. Te podejrzenia okazały się niestety prawdziwe. W trakcie dogaszania odnaleziono jego zwęglone zwłoki.

Jak informują strażacy całkowitemu spaleniu uległa stodoła oraz część przyległo do niej budynku gospodarczego. Straty oszacowano na kwotę 30 tys. zł. Przypuszczalnej przyczyny powstania pożaru nie ustalono. W działaniach gaśniczych udział brało 7 zastępów straży pożarnej, 32 strażaków.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę