Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Mecz podwyższonego ryzyka

Do środowego spotkania ŁKS Łomża – Jagiellonia Białystok szykują się piłkarze, kibice i policjanci, a powinni także inni mieszkańcy Łomży.... Drugoligowe derby województwa podlaskiego, to mecz o podwyższonym ryzyku... Porządku na łomżyńskim stadionie będą pilnowali ochroniarze, ale w pobliżu będzie czuwało także kilkuset policjantów. I choć zabezpieczenia są znacznie większe niż przy „zwykłym” meczu piłkarskim policjanci apelują do kierowców z Łomży i regionu, aby - jeśli to możliwe - omijali w środowe popołudnie ulicę Zjazd.

Mecz ŁKS Łomża – Jagiellonia Białystok zgodnie z planem ma się rozpocząć o godzinie 16.00, ale kibice obu zespołów będą się tu gromadzić już co najmniej godzinę wcześniej.
- W związku z tym, że jest to czas w którym wielu łomżan kończy pracę i przemieszcza się samochodami apelujemy do kierowców aby – jeśli to możliwe - omijali ulicę Zjazd – mówi podinspektor Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji.  
Utrudnienia w ruchu mogą tu potrwać nawet kilka godzin stąd sugestia by, korzystać z „nowego” mostu w ulicy Sikorskiego.
Policja apeluje także do kibiców, którzy zwykli przyjeżdżać w okolice stadionu własnymi samochodami, aby tym razem pozostawili je nieco dalej...

Łomżanie spodziewają się, że do miasta przyjedzie co najmniej ćwierć tysiąca kibiców Jagi...
Na ich przyjazd szykuje się także Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży, które formalnie zarządza stadionem przy ulicy Zjazd. Jak podkreśla Marek Olbryś z-ca dyrektora komunalnej firmy na najbliższe dni zapewniono specjalną ochronę obiektu.    
- Ostrzeżono nas, że grupa mieszkańców Białegostoku może pojawić się w Łomży znacznie wcześniej niż planowany jest mecz z zamiarem zdemolowania stadionu – mówi Olbryś. - Dlatego już teraz stadion jest chroniony przez 24 godziny na dobę – dodaje.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę