Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Wyborowe dla ŁKS-u

Główne zdjęcie
od lewej: Stanisław Kaseja - Prezes ŁKS Browar Łomża, Andrzej Rutkowski - Prezes Browar Łomża i Czesław Jakołcewicz - trener

10 groszy z każdej, sprzedanej puszki piwa trafi do kasy ŁKS-u. Browar Łomża postanowił wyprodukować kilkaset tysięcy specjalnych puszek piwa Łomża Wyborowe (500ml.), na których oprócz standardowych „kurpiowskich laleczek” znalazł się również logotyp ŁKS, zarys sylwetek zawodników oraz piłka nożna. Całość wieńczy hasło: Razem wspieramy ŁKS. - Pierwsze opakowania limitowanej serii trafiły już do hurtowni w środę. Spodziewamy się, że w przyszłym tygodniu powinny pojawić się na sklepowych półkach – mówił na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes Browaru Andrzej Rutkowski.

od lewej: Stanisław Kaseja - Prezes ŁKS Browar Łomża, Andrzej Rutkowski - Prezes Browar Łomża i Czesław Jakołcewicz - trener
od lewej: Stanisław Kaseja - Prezes ŁKS Browar Łomża, Andrzej Rutkowski - Prezes Browar Łomża i Czesław Jakołcewicz - trener
puszka limitowanej serii piwa
puszka limitowanej serii piwa
 

Obecny na spotkaniu Czesław Jakołcewicz, trener drugoligowej drużyny, przyznał, że wprawdzie piwoszem nie jest, co więcej nawet piłkarzom zabrania pić piwa, jednak nie ma nic przeciwko temu by inni, szczególnie kibice klub „wspierali”. Za zorganizowanie akcji dziękował też prezes ŁKS, Stanisław Kaseja.

Browar Łomża wyprodukował blisko 400 tys puszek z limitowanej serii co sprawia, że do kasy klubu trafi około 40 tys. zł. - Mam nadzieję, że już niebawem będę miał okazję przekazać czek na znaczącą kwotę – dodaje Andrzej Rutkowski. Wkrótce rozpoczyna się też część promocyjna wydarzenia. Punktem kulminacyjnym ma być środowy mecz ŁKS-u z Jagiellonią Białystok, przy ulicy Długiej pojawi się wtedy wielkoformatowa reklama akcji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę