Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Dni Otwarte w Zespole Szkół Technicznych.

Atuty swojej szkoły promują dziś uczniowie Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 im. Marii Curie Skłodowskiej w Łomży. Trwają tam Dni Otwarte. To już X edycja imprezy, której towarzyszą spotkania budowlano-edukacyjne. W sali gimnastycznej przy szkole swoją ofertę prezentują firmy z branży budowlanej i sanitarnej. Stoiska przygotowali też uczniowie poszczególnych kierunków kształcenia.

A oglądać mają gimnazjaliści i ich rodzice, bo to do nich skierowane są Dni Otwarte – mówi dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Łomży, Artur Ciborowski.

W zielonych, policyjnych kamizelkach na gości czekają uczniowie Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym. Stróżami prawa chcą zostać Dariusz Grala i Arkadiusz Kubeł, uczniowie I klasy Liceum. Jak mówią, już wiedzą wiele o pracy policji: "Umiemy "kajdankować", znamy prawa i obowiązki policjantów. To na razie teoria, ale w drugiej klasie będziemy już jeździć na wycieczki do szkół policyjnych".

Zespół Szkół Technicznych, oprócz liceum ogólnokształcącego, oferuje też naukę w technikum na kierunkach m.in. budownictwo, hotelarstwo czy technologia żywienia i gospodarstwo domowe. W ramach zespołu działa też Zasadnicza Szkoła Zawodowa kształcąca w zawodach: murarz/monter instalacji sanitarnych, cukiernik/piekarz i kucharz małej gastronomii. - To kierunki, po których nie powinno być problemów ze znalezieniem pracy – mówi Elżbieta Wiśniewska, nauczycielka w Zespole Szkół Technicznych.

Dni Otwarte w ZST przy ul. Zielonej w Łomży potrwają do jutra.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę