Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Podpalacz garaży?

Najprawdopodobniej podpalenie było przyczyną pożaru, który strawił dwa garaże przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Łomży. W jednym z nich był zaparkowany samochód, na szczęście właścicielowi udało się go wyprowadzić z płonącego garażu nim został objęty przez płomienie ognia.


Ciemne kłęby gęstego dymu uniosły się nad osiedlem mieszkaniowym wcześnie rano.  O godzinie 5.30 na miejsce zostali wezwani strażacy. Jak relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży ogień udało się ugasić bardzo szybko, ale mimo wszystko strawił wnętrza dwóch garaży.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar wybuchł, bo jeden z garaży został podpalony – podają strażacy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę