Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dwóch motocyklistów z Wysokiego Mazowieckiego wyruszyło w podróż do Mongolii

Dwaj mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego wyruszyli właśnie w podróż do Mongolii. Grzegorz Urban i Daniel Śliwowski chcą dojechać do tego odległego kraju motocyklami. Dziś planują dotrzeć do granicy z Ukrainą. A potem Bułgaria, Rumunia, Turcja, Gruzja, Turkmenistan, Kazachstan, Rosja i Mongolia. Z Mongolii jadą do Irkucka i koleją transsyberyjską do Moskwy, a ze stolicy Rosji na motocyklach przez Białoruś do Polski.

Do Wysokiego Mazowieckiego planują wrócić przed 23 czerwca. W ten sposób pokonają 20 tys. km. Do wyprawy przygotowywali się od pół roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę