Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sezonowa praca w Hiszpanii i na Cyprze

Prawie pół tysiąca osób może wyjechać do sezonowej pracy za granicę. Wojewódzki Urząd Pracy ma oferty do Hiszpanii i na Cypr. Do zbioru owoców i warzyw w Hiszpanii poszukiwane są przede wszystkim kobiety. Wyjechać mogą już w połowie maja. Za godzinę zarobić można około 5 euro. Wymagania - to przede wszystkim dobry stan zdrowia.

Kandydaci muszą złożyć ankietę w wybranych urzędzie pracy w naszym regionie, ale o tym kto wyjedzie zdecyduje pod koniec kwietnia przedstawiciel hiszpańskiego pracodawcy podczas rozmów kwalifikacyjnych w Białymstoku. Większe kwalifikacje potrzebne są do wyjazdu na Cypr. Poszukiwani są zbrojarze i betoniarze. Wymagane jest 5-letnie doświadczenie, znajomość języka angielskiego lub greckiego w stopniu komunikatywnym. Zainteresowani mogą zgłaszać się do powiatowych urzędów pracy w całym regionie lub do urzędu wojewódzkiego w Białymstoku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę