Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Rekord „(nie)trzeźwego poranka” w Łomży

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Prawie 2,5 tysiąca samochodów skontrolowali o poranku policjanci z województwa podlaskiego. Dziś po raz kolejny zorganizowano akcję „trzeźwy poranek”. Punkty kontrolne ustawiono aż w 12 miejscach. Okazało się, że w niemal co setnym samochodzie kierowca jechał na dwóch gazach. Rekordzistą wśród nich okazał się zatrzymany w Łomży 49-letni kierowca volkswagena transportera. W wydychanym przez niego powietrzu alkomat wskazał prawie 1,6 promila alkoholu.


Między godziną 6:30 a 8:00 policjanci skontrolowali blisko 2,5 tys. samochodów. Niestety również tym razem okazało się, że na naszych drogach nie brakuje kierowców, którzy „po kielichu” siadają za kierownicą. Policjanci w sumie odnotowali 23 takie przypadki.
- Żaden z zatrzymanych po spożyciu alkoholu kierowców nie uniknie odpowiedzialności – zapowiadają policjanci. - Dwunastu spośród zatrzymanych dzisiaj kierowców, którzy mieli powyżej 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu stanie przed sądem w trybie przyspieszonym.

Policyjne punkty kontrolne znalazły się w (Białymstoku, Przewalance, Zambrzycach i Gatnem II na drodze krajowej nr 8), w Bielsku Podlaskim, Siemiatyczach i Sokółce  (na drodze nr 19), w Grajewie i Łomży (na drodze nr 61), w Kolnie (na drodze nr 63) oraz w Mońkach na ciągu drogi nr 65.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę