Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Odnalazł się kucyk dziewczynki spod Zambrowa chorej na mukowiscydozę

Między innymi policjanci z zambrowskiej drogówki przez kilka godzin wielkanocnej niedzieli poszukiwali... kucyka. Konika otrzymała z fundacji "Podarujmy nadzieję" w zeszłym roku 7-letnia Monika ze wsi Poryte Jabłoń koło Zambrowa. Zwierzę wykorzystało chwilę nieuwagi opiekunów i wybrało wolność. Policjanci przeczesywali okoliczne lasy i dotarli do oddalonej o 6 km od Porytego wsi Modzele. Tam cały i zdrowy konik odnalazł się w jednym z gospodarstw.

Okazało się, że właściciele gospodarstwa schwytali zbiega, nakarmili i gdy zastanawiali się już co zrobić z kłopotliwą znajdą, pojawili się funkcjonariusze. Chora na mukowiscydozę Monika będzie mogła znowu korzystać z hippoterapii.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę