Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Amatorskie mistrzostwa Łomży pool bilard

Krystian Sasinowski wygrał I Mistrzostwa Łomży amatorów w pool bilard. W turnieju brało udział 23 zawodników w tym 3 dziewczyny. Zwycięzca (amator) w finale pokonał 7-6 zawodnika bilardowej drużyny Klubu 54 Bartosza Kucisza. W nagrodę otrzymał kij bilardowy firmy Players, a także puchar i nagrodę pieniężną.

Zawody zorganizował łomżyński klub bilardowy "Klub 54", a rozgrywki odbyły się w jego siedzibie przy Al. Legionów 54. Zawodnicy, którzy na co dzień grają w bilarda w ramach "Klubu 54" wszystkim swoim przeciwnikom dawali po dwa punkty fory i jak tłumaczą to właśnie to przesądziło, że mistrzostwa wygrała osoba nie należąca do drużyny. Krystian Sasinowski w finale pokonał Kartosza Kucisza jednym punktem.

Jak mówią organizatorzy  I Mistrzostw Łomży amatorów w pool bilard turniej odbił się szerokim echem wśród grających w łomżyńskich klubach amatorów z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy nadzieje że będzie rozgrywany cyklicznie - podkreślają.
 
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę