Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Paczki dla najuboższych

Mąkę, cukier, makaron, słodycze i inne artykuły spożywcze znalazły się w paczkach żywnościowych jakie przed świętami Wielkanocy swoim podopiecznym rozdaje łomżyńska Caritas. Produkty, które trafiły do ponad pochodzą ze zbiórek żywności zorganizowanych przez wolontariuszy i pracowników Parafialnych Zespołów Caritas z parafii pw. św. Brunona i Miłosierdzia Bożego w Łomży. W sobotę w ciągu jednego dnia w 15 łomżyńskich sklepach udało im się zebrać około tony produktów żywnościowych.


Przypomnijmy, że na co dzień w kuchni Caritas stołuje się prawie dwuście najuboższych rodzin z miasta.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę