Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Więcej czasu na wnioski o dopłaty

Komisja Europejska zgodziła się na przedłużenie o dwa tygodnie terminu składania wniosków przez rolników na dopłaty Pierwotny termin przyjmowania wniosków o unijne dopłaty dla rolników miał upłynąć we wtorek o północy. Jednak termin przyjmowania wniosków zostanie wydłużony do 30 czerwca.

Po tym terminie rolnicy będą mogli składać wnioski jeszcze przez 25 dni, ale każdy dzień opóźnienia będzie ich kosztował 1 proc. dopłat.

Do wczoraj w województwie podlaskim wnioski złożyło niemal 80% rolników, którzy wystąpili do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przydział numeru identyfikacyjnego gospodarstwo.

Rolnicy na każdy hektar ziemi uprawianej w okolicy Łomży mogą otrzymać nawet po ok. 700 zł. dopłat bezpośrednich i dopłaty z tytułu gospodarwowania w niekorzystnych warunkach.

 

Dział współtworzy:
WODR Szepietowo
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę