Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Mistrzowie z Łomży

Dwa tytuły Mistrza Polski, jeden srebrny i dwa brązowe medale przywieźli z Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Karate Fudokan zawodnicy łomżyńskiego klubu Dragon Łomża. Zawody odbyły się w dniach 30.03 – 01.04 b.r. w Kolnie.


Mistrzem Polski w konkurencji kata w grupie kadeci został Dominik Seroka, który wywalczył również tytuł Wicemistrza Polski w kumite. Mistrzem Polski w grupie wiekowej 94-95 kumite został Arkadiusz Chętnik. Trzecie miejsce w grupie młodzieżowcy w konkurencji kumite wywalczył Kamil Obrycki, zaś brązowe medale w kata drużynowym zdobyli: Rafał Królik, Kamil Obrycki , Paweł Mierzejewski.
Sędzią głównym mistrzostw był trener kadry narodowej - Maciej Grubski (6 dan).
Zawody odbyły się na wysokim międzynarodowym poziomie - udział w nich poza zawodnikami z Polski wzięli również karatecy z Litwy i Ukrainy. Mistrzostwa uświetniły pokazy mistrzów tej sztuki walki.
Dodajmy, że łomżyńskich karateków trenują Bartłomiej Dąbrowski i Grzegorz Fabiszewski

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę