Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńskie obchody drugiej rocznicy śmierci Jana Pawła II

Niemal wszystkie parafie Diecezji Łomżyńskiej, niezależnie od swojej wielkości i liczebności, przygotowują program obchodów drugiej rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II. Łomżyńska Kuria Diecezjalna zaprasza mieszkańców Łomży i okolic do wspólnego przeżycia wieczoru papieskiego w Katedrze Łomżyńskiej. Uroczystości rozpoczną się o 19.00 czuwaniem modlitewnym młodych mieszkańców Łomży. Na 20.00 zaplanowano uroczystą Mszę Świętą koncelebrowaną w intencji beatyfikacji Jana Pawła II pod przewodnictwem biskupa Stanisława Stefanka. Po jej zakończeniu, około 21.00 nastąpi przejście z Katedry pod pomnik Jana Pawła II przy Wyższym Seminarium Duchownym i czuwanie modlitewne do godz. 22.00.

Natomiast o 20.00 w parafii Krzyża Świętego biskup Tadeusz Bronakowski przewodniczyć będzie uroczystej Mszy św. w intencji beatyfikacji Papieża - Polaka. Po jej zakończeniu na placu przed nowobudowanym kościołem rozpocznie się projekcja filmu z wizyty Jana Pawła II w Łomży i program artystyczny dokumentujący jego życiową drogę. Natomiast w kościele Ojców Kapucynów Teatrzyk Żywego Słowa LOGOS zaprezentuje program poetycko - muzyczny w hołdzie Janowi Pawłowi II zatytułowany "Weź w opiekę naród cały". Początek o 18.50.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę