Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.lomza.pl

COIB w Łomży

Centrum Obsługi Interesanta Biznesowego otwarto w łomżyńskim ratuszu. Centrum funkcjonuje w ramach projektu pt. “Biznes bez barier – utworzenie transgranicznego punktu obsługi interesanta biznesowego w Łomży” projektu współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa w ramach Programu Sąsiedztwa Polska – Białoruś – Ukraina INTERREG II. Na utworzenie Centrum wydano niemal 225 tys zł.

W uroczystym otwarciu Centrum udział wzięli m.in. Sjrgji Njkhai - I sekretarz Działu Handlowego Ambasady Republiki Białoruś w Polsce oraz Władim Polakow – Konsul Konsulatu Generalnego Republiki Białoruś w Białymstoku.
Założeniem mikroprojektu jest zlikwidowanie barier i trudności w rozwoju współpracy wynikających z niedostatecznej wiedzy podmiotów gospodarczych o partnerach, a także o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej po obu stronach granicy.  Zakres współpracy obejmuje usługi doradcze, nawiązywanie kontaktów handlowych między przedsiębiorcami polskimi, a białoruskimi, przeprowadzenie szkoleń dla zainteresowanych stron, celem dostarczenia wiedzy koniecznej do rozwijania współpracy transgranicznej.
Uroczystość zapoczątkowała także szereg szkoleń dla przedsiębiorców z Polski i Białorusi, związanych z tym projektem. Oficjalnym partnerem miasta w projekcie po stronie po stronie białoruskiej – jest Stowarzyszenie Farmerów w Grodnie, a po polskiej Agencja Rozwoju Regionalnego w Łomży.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę